Hakkımızda

1996 yılında İstanbul, Bayrampaşa’da faaliyetlerine başlayan İhya Makina, başlangıcından günümüze kadar teknik hırdavat tedariki ve satışı alanında önemli bir konum elde etmiştir. İhya Makina, sektördeki liderliğini sağlamlaştırarak birçok önemli markanın distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Firmamız, Türkiye’nin sanayi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modern üretim teknolojilerinin tüm süreçlerine hakimdir. Geniş ürün yelpazemiz, kalıp aksesuarları, kesici takımlar, karbür ve HSS kesici takımlar, takım tutucular, teknik el aletleri, ölçüleme teknolojileri, tornalama ve frezeleme takımları, bileme ve kesme sistemleri gibi sektörün vazgeçilmez elemanlarını içermektedir. İhya Makina, metal sanayi sektörü için özel olarak tasarlanmış bir hırdavat ve yedek parça platformudur.

Firmamız, metal sanayisinin ihtiyaç duyduğu hırdavat ürünlerinin üretimini ve tedarikini başarıyla gerçekleştirmektedir. Endüstriyel teknolojiler konusunda zengin bir katalog sunan İhya Makina, nitelikli Alman markalarını en rekabetçi fiyatlarla Türk imalatçılarıyla buluşturarak Türkiye’nin rekabet gücünü arttırma misyonunu üstlenmiştir.

Torna tesviye süreçlerinin başarıyla yürütülmesini sağlayan ürün gamımız, tüm kalite standartlarını karşılayan profesyonel markaları sizlere tek çatı altında sunmaktadır. Metal işleme, kesme, bileme, taşlama, presleme gibi operasyonları kusursuz bir şekilde gerçekleştiren uzman markalar, İhya Makina bünyesinde yer almaktadır. Özellikle elmas freze, elmas matkap, elmas rayba, elmas özel takım ve elmas uç gibi ürünlerde profesyonel çözümler sunan frezesepeti.com, teknik hırdavat malzemelerini kolayca satın alabileceğiniz online bir yedek parça marketidir.